White and White Modaevi

3 Temmuz 2015 Cuma

Düğün pastasına benzemeyen cool gelinlik modelleri

Geçenlerde modaevi görüşmelerimizden birinde müstakbel damadımızın yaptığı "Gelinler genelde güzel görünmüyor" söylemi çok gerçek ve net aslında:) Kocaman etekler, kocaman taşlar, kocaman topuzlar, kocaman gözler  ve dolayısıyla kocaman bir pastaya benzeyen gelinlere güzel ya da estetik görünüyorlar demek zor.

Peki neden gelinler güzel olmuyor, olamıyor? Balo elbiselerini bırakıp abartıdan uzak, şık tasarımlara yöneldikleri anda bu lanet ortadan kalkacak oysa...Vera Wang'ın da dediği gibi "Kendin Ol! Birisi seninle, sen olduğun için evleniyor. Ve düğün gününde başka birini görmek istemez".

Biz de sizler için ünlü tasarımcıların son moda gelinliklerini toparladık. Bir çoğu Türkiye'de bulunamasa ya da ücretleri çok uçuk olsa da özel dikim için fikir verebilir.  "Hem cool hem farklı hem de zarif gelinlik modelleri vardır" dedirtecek  tasarımcılar karşınızda!


1.Anna Campbell
Hem ışıltı seviyorum hem de helenistik modeller diyen gelin adayları için vintage bir şıklık. Üstelik pek cool ve zarif.
                                         




2.Elie Saab
Kendi koleksiyonlarına özel dantel çizim ve dokumalarıyla da ünlü tasarımcı Elie Saab bir gelini nasıl çekici, şık ve farklı göstereceğini en iyi bilen tecrübeli modacılardan. Şu dantelin güzelliğine bakınız.
                      


3.Yolan Cris
Hippi ve bohem algıların tasarımcısı Yolan Cris'e ekipçe hayranız! Farklı kesimler, danteller ile gerçekten farklı gelinler yaratıyor.
                     

4.Vera Wang
Vera Wang ve çılgın etek tasarımları! "Genç ve dinamik bir insanım düğün günümde kendim olacağım!" diyebilen gelinler için hoş tasarımları mevcut.

                                                


5.Claire Pettibone
Hem sade hem de tümüyle dantel bu gelinlik modeliyle ince ve uzun görünmek de mümkün. Abartıdan uzak bir şıklık ile Claire Pettibone tasarımı.

                          




6.Lihi Hod
Şimdi düşünün bu gelinlikle göz kamaştırılmaz mı? Lihi Hod sadeliğe danteller katmış ve şık demek rüküş demek değildir demek istemiş.
                          


7.Galia Lahav
Galia Lahav tasarımları yürek hoplatan türdendir. Eh feminen modeller tam bana göre diyorsan kesinlikle bu tasarımcının gelinlik modellerine göz atmalısın.

                        




8.Zuhair Murad
Zuhair Murad transparan etkileri sever ve feminen modellerin bir diğer ustasıdır. Özellikle dantel seviyorum diyen gelin adayları bu tasarımcıyı es geçmesin. Gerçek bir matematik var bu tasarımlarda.

                      


9.Inbal Dror
"İşleme olsun ama inciler taşlar kaliteli duracaksa" diyorsan bu tasarımcının modelleri eşsiz örneklerle dolu. Farklı kesimlerinin de hakkını veriyoruz, tasarımlarına bayılıyoruz...

                          

10. WawModa :)

Ustalar saygıyla hayalinizdeki en farklı gelinlikleri size özel tasarımlarla hayata geçiriyoruz. Vintage, bohem, retro, hippie, romantik...tarzınızı düğün gününüze de taşıyın. Bu gün sizin gününüz!








Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme