White and White Modaevi

7 Nisan 2015 Salı

Sade Gelinlik Modelleri ile Vintage gelinlik

Sırt dekolteli gelinlik 
"Sade gelinlik modelleri" 2015 gelinlik modelleri içinde en çok aranan modeller halini aldı. Gelin adayları bize gelen yorumlara bakılırsa internet aramalarında 'elbise gelinlik' diye arama yaparak en sade ama şık modellere ulaşmak için çabalıyor. Son yılların yükselen trendi "Vintage Gelinlik" arayışı aslında eskiden ilham alan retro tarzını yani modern ile nostaljinin harmanını anlatıyor.Vintage gelinlik


Doğrusu günlük hayatında kot pantolonlar, miniler ve deri detaylar seven bir gelin adayının birden bire pamuk prensese dönüşmeyi istediğini pek sanmıyoruz:)

hippi gelinlik

 Günlük stilinize ve ruhunuza uygun olabilecek sade gelinlik modelleri de denebilecek bana göre en iddialı yani sizi ön plana çıkaran vintage gelinlik ve hippi gelinlik modellerinin 2015 gelinlik modası yorumları karşınızda!

Modern Gelinlik Modeli


İşlemeli gelinlik

Sade Gelinlik Modeli

Dantelli gelinlik modeli


Vintage Gelinlik Modeli

Fransız Danteli

Sırt dekoltesi

Fransız dantelli gelinlik

Romantik gelinlik

1 yorum:

  1. İstanbul'da yaşıyorum düğünüm ve nişanım için düğün fotoğrafçısı ve düğün hikayesi video çekimi için önerebileceğiniz bir isim var mıdır ? Daha önce bir arkadaşım www.erkankaraca34.com sitesini önerdi ama daha önce çekim yaptıran öneren var mıdır ?

    YanıtlayınSil