White and White Modaevi

9 Ocak 2014 Perşembe

Düğün gününüzde nasıl görünmek isterseniz?

Gelinlik, saç, makyaj, takı, ayakkabı, çiçekler derken düğün gününüzde her şeyin mükemmel olmasını istediğinizi biliyoruz. Düğün hazırlıkları sürecinde en teferruatlı kısım gelin adaylarının buna da şüphe yok:)
En ünlü modacıların da hem fikir olduğu tek konu şıklığın bir bütün olduğu.Düğün günümde nasıl şık olurum konusu daha hassas çünkü gelin adaylarının pratiği yok. Peki o zaman,  White and White tüyolarına memnuniyetle devam ederiz biz de:)

                 

1- Gelinliğiniz mutlaka tarzınıza ve vücut tipinize uygun seçilmeli. Bu konudan çok fazla bahsettik ama biz bunun için buradayız :) Gelinlik modeli seçimi ile ilgili minik bir tüyo. Gece elbisesi seçimlerinizi düşünün en çok hangi modeli kendinize yakıştırdınız? v yaka, kare yaka, balık etek ya da mini elbiseler...Haute Couture dikimde bir beden daha ince görüneceğinizi de hesaba katabilirsiniz:)2- Günlük hayatınızda saçlarını nasıl tarıyorsanız, mesela ortadan veya yandan ayırma gibi, topuzunuzu da buna uygun seçmenizi öneririz. Risk almak için en uygun gün düğün gününüz olmayacaktır. Ve çok seveceğiniz bir tüyo 2014 gelinlerinin saçları açık ve doğal formda olacak.

                                       

3- Makyajınız için düğününüz açık havada ise daha natürel, kapalı mekanda ise daha koyu tonları tercih edebilirsiniz. Her durumda ise 2014 makyajında eyeliner ve bordo tonlarında ruj ikilisi pek moda. Romantik ve çekici bir etki yaratacaktır:)

                                           

4-Takılarınız gelinlik seçiminize uygun olmalı. İşlemeler yoğunsa inci , dantellerde pırlanta, kapalı yakalarda ağırlıklı olarak küpe tercih sebebi olabilir.

                                            

Ve bu günlük son White and White tüyosu; Gelinlik seçiminiz hem ten renginize hem de saç renginize uyum sağlamalı. Beyaz, kırık beyaz, ekru veya krem bu konuda vereceğiniz karar sizin ön planda olmanızı sağlayacaktır:)Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme