White and White Modaevi

28 Eylül 2013 Cumartesi

White and White Yaz Notları

White and White modaevi olarak yoğun, verimli, renkli ve mutluluk dolu bir yaz dönemini daha geride bıraktık! Yine tam da çalışmak istediğimiz, mutlu süreçlerine biraz daha mutluluk katmaktan zevk duyduğumuz gelinlerle birlikteydik.

Stilini oturtmuş, ne istediğini belirlerken rehberliğimize de güvenen, tasarımı oluştururken bize yeni şeyler  anlatan ve öğreten gelinlerimiz artık dostlarımız oldular:)

Gelelim sizlere de gelinlik seçimi sürecinizde yardımcı olacağına inandığımız yaz notlarımıza...

Öncelikle 2013 İlkbahar/ Yaz gelinlik modasında belirleyici olan eğilimlere ne kadar yakınız bundan bahsedelim. Bu sezon gelinliklerde helenistik, bohem ve vintage model etkileri olduğundan önceki yazılarda sıkça bahsetmiştik. Bu etkileri biz de gelinlik modeli seçimlerinde gördük. Notlarımızı örnek modellerle açıklayalım;* Gelinlik renklerinde ön planda olan renklerden biri "ekru" renk olarak tanımlanan beyaz ile krem rengi ara tonuydu.
* Yine bohem ve helenistik etki yaratan uçuş uçuş şifonlar yaz gelinleri için bizim de sevdiğimiz ideal kumaş seçimlerindendi.


* 2013 İlkbahar/ Yaz gelinlik modasında sırt dekoltesi önemli bir belirleyici tasarım öğesi oldu. Sırt dekoltesini danteller, fiyonk ve inci düğmeler süsledi.


* Klasik modeller etek kabarıklığının boyu daha kısa göstermediği "a" etek kesimleri, zarif dantel seçimleri ile modern bir algı yarattı.


* 2013 gelinlik modasının en yeni yaklaşımları lazer kesim aplikeler gelinliklere hem modern hem de romantik bir hava kattı... Tüller ve lazer kesim çiçekleri sevdiğimiz gelinlik tasarım öğelerine zevkler ekledik...


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder