White and White Modaevi

21 Ağustos 2013 Çarşamba

Gelinliğe bakışınız değişecek

White and White Modaevi hayalinizdeki gelinliği size özel tasarımlarla hayata geçiriyor. Size özel gelinlik  tasarımını “haute couture “yapan unsurlar sadece kaliteli malzeme, yüksek kalitede dikiş ve vücut ölçülerinize uygunluk olarak tarif edilemez. Gelinliğinizi özel yapan stilinizdir!

                               

Gelinliğe bakışınız değişecek…

“White and White“ öyküsü  10 yıl önce düşlerinize dokunma heyecanıyla başladı. Düşlerinizdeki gelinlik , gece elbisesi ve tüm konsept kostümleri  hayata geçirmek esin kaynağımızdı ve heyecan verici tüm haute couture tasarımlar esin kaynaklarında hayat bulurlar.


                   

Modern tasarımlar ve stil sahibi gelinler

 “White and White”  ekibi olarak önce sizin öykünüzü dinleriz. Biliyoruz ki özel zamanlarınız için hayal ettiğiniz tasarımlar öncelikle kişiliğinizle ve ruhunuzla uyuşmalıdır. Sizi bütünleyecek ve ışıl ışıl parlamanızı sağlayacak gelinlik ve giysi tasarımları özel yaklaşımları ve her detayın titizlikle ele alınmasını hak eder.

                   


Klasik bir bakış açısıyla balo salonlarına uygun görünen çok kabarık etekler, yoğun işlemeler ve nefes alamayacağınız kadar dar gelinlik modelleri White and White modaevi ekibine göre ancak  kendinizi rahatsız ve başka biri gibi hissetmenizi sağlar. Gelinliğiniz tüm detaylarıyla  kişiliğinizi ve stilinizi yansıtmalıdır. Ancak o zaman bir gelinlik için tam anlamıyla “size özel” denebilir. Bize ulaşmanızı sağlayan tüm yollar işimize bu hassasiyet ve özenle yaklaşmamızdan kaynaklanır.
Düşlediğiniz yani  sizi anlatan , mutluluğunuzu yansıtan dokunuşlar ve gerçek bir gelinlik tasarımı!

Sizlerle tanışmak ve öykünüzü anlatan hayalinizdeki gelinliği birlikte yaratmak heyecanı başlangıç noktamız olmaya devam ediyor.

Esin perilerimize “şimdi“ hoş geldiniz diyoruz…

Adres  :  Söğütlüçeşme Caddesi , Metiner Apt.,  Rasimpaşa Mahallesi No: 127 Daire: 5 34085 Kadıköy / İstanbul

Tel: 0(216) 550 09 38

Web Sitesi; http://www.whiteandwhitemoda.com/

Blog;  http://whitedreamdesigner.blogspot.com/

Facebook sayfası; https://www.facebook.com/whiteandwhitemodaevi


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder