White and White Modaevi

1 Şubat 2013 Cuma

Neden özel dikim gelinlik?

White and White Modaevi olarak gelin adaylarına özel dikim yani haute couture gelinliği tavsiye ettiğimizden daha önceki yazılarımızda da bahsetmiştik. Neden özel dikim gelinlik sorusunu kafanızdaki soru işaretlerine cevap olacak nitelikte yanıtlamaya çalışalım:)

                       

Öncelikle her kadının  küçük yaşlardan itibaren ister sevdiği masal prensesinden  ister bir ünlü isimden etkili  olsun hayal ettiği bir gelinlik modeli vardır. Ve düğün günü bu hayali gerçekleştirmeye değecek kadar özel hatta en özel gününüzdür.                      

Hepimiz sürekli olarak vücut tipimize ve stilimize uygun kıyafetleri bütçemiz nedeniyle özel dikim yaptıramayız. Konfeksiyon yani hazır giyimi günlük hayatımızda tercih etsek bile gelinliğiniz tam size uyan özel dikimi hak eder. Üstelik size özel tasarım ve detaylarla gelinliğinizi ilk ve sadece siz giyersiniz:)

                    


İnsanların vücut tipleri birbirinden çok farklıdır. Tasarımcının doğru yönlendirmesi ve tecrübesi sizin en beğendiğiniz yerlerinizi ön plana çıkararak çok şık görünmenizi sağlayabilir. Örneğin beliniz ince basenleriniz geniş ise gelinliğiniz tam bel altından başlayabilir ya da boynunuz kısa ise beden detayları dekoltenizi kusursuz gösterecek şekilde tasarlanmalıdır gibi...Özel dikim gelinliğinizin kumaş ve varsa dantel, işleme, boncuk gibi detaylarını modaevinin de sunduğu seçeneklerle siz belirleyebilirsiniz.
                        

İsterseniz gelinlik modelinizi kendiniz , modaevine tarif ederek tasarlayabilirsiniz. Böylece gelinliğiniz çocuklarınıza göstereceğiniz değerli bir hatıranız olarak yaşayacaktır.

                            Modaevinizde provaları kendi uygun zamanlarınıza göre düzenleyebilir ve aşama aşama süreci gözlemleyerek   içinize tümüyle sinen bir süreç yaşabilirsiniz.

                    

Özel dikim yaptıracağınız modaevinin tecrübesi ve referansları çok önemlidir. Daha önce dikilen gelinliklerin imajlarını ve hazır gelinlik modellerinin de dikişleri ve kumaşlarını mutlaka incelemenizi öneririz.İşte gelinliğinizi özel dikim tercih etmeniz ve gelinlik satış mağazası/ konfeksiyon gelinlikler yerine modaevi önermemizin nedenleri  böyle... Ve referans olarak sizlere sunduğumuz hazır gelinliklerimizin yanı sıra özel dikim gelinlik hayalinizi hayata geçirmek için sizi bekliyoruz:) Daha önce hazırlanan bazı modellerimizi facebook sayfamızdan da görebilirsiniz: https://www.facebook.com/whiteandwhitemodaevi/photos_albums

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme