White and White Modaevi

18 Ocak 2013 Cuma

2013 gelinlik modellerinin 10 maddesi

2013 gelinlik modelleri moda ve tasarım dünyasına görücüye çıkalı çok oldu:) Sizin için birçok modeli white and white modaevi facebook sayfamızda da toparladık.

2013 Gelinlik modelleri  için tıklamanız yeterli; https://www.facebook.com/whiteandwhitemodaevi

Yetinmedik 2013  gelinlik modellerini belirleyen unsurları sizin için on maddede topladık! Bakalım nelermiş 2013 gelinlik modasının belirleyicileri;1- Vintage, vintage vintage! Evet 2013 gelinlik modellerinde en popüler tasarım yaklaşımı vintage detayları modern kesimlerle harmanlayan vintage etkili gelinlikler.

                                            2- Ekru ve krem rengi! 2013 gelinlik modellerinde vazgeçilmez kumaş  rengi  beyaz hemen yanına ekru ve krem tonlarında süsleme detaylarını da aldı bile:)

                       
3- Hellenler! Helenistik etkili, etekte tarlatansız sade ve şık gelinlik modelleri aksesuarlarda rengarenk hellen taçlar ve çiçeklerle süsleniyor.

   


4- Bohemya! Bohem stil 2013 gelinlik modellerinde oldukça gözde. Nedeni ise çok net aslında. 2013 gelinleri rahat ve farklı görünmekten çekinmiyorlar:)

              

5- Saç aksesuarları! 2013 gelinlik modellerinin baş tacı farklı ve tasarım özellikleri kişiye özel saç aksesuarlarını sıkça görüyoruz.

                          

6- Hayal tüller! İpek tüller hayal gibi görüntüleriyle satene çelme takıyor fakat ipek şifonla elele 2013 gelinlik modellerinin incisi.

                     
7-Dantelli! Dantel 2013 gelinlik modasına damgasını vurdu. Öyle ki detayların yanı sıra tümüyle dantel kaplı gelinlik modelleriyle karşılaşacağız. Dantel=Sofistike!

               8- Çiçeklenen gelinler! Çiçek işlemeler, kelebek işlemeler pek moda. 2013 gelinlik modelleri çiçekleniyor...

                          

9- Modern tasarımlar süslü! 2013 gelinlik modellerinde kesimler oldukça modern fakat taşlar ve incilerle süslenerek "gelin etkisi" unutulmuyor:)
 10- Denizkızları! 2013 gelinleri denizkızı gibi zarif ve feminen. Mermaids gelinlik modelleri, balık etekler, pullu işlemeler gelinlerin feminenliğini vurguluyor.

                            

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder