White and White Modaevi

20 Ekim 2012 Cumartesi

Gelin adayları uyandı!

Gelin adayları beyaz uykularından uyandı:) Şimdi gelin adayları standart kalıplarından çıkıp özgün gelinlik arayışında...White and White modaevimize gelen gelin adaylarıyla  vücut tiplerine, giyim stillerine ve hatta karakterlerine göre gelinlik ve gece elbisesi modeli belirleme konusunda hem fikiriz:) Bu elbette yaklaşımımız ile de alakalı ama onları modaevimize getiren yollara da teşekkür ediyoruz!

Gelin adayları artık düğün pastası ya da hediye paketi görüntüsü veren aşırı abartılı, vücutlarını tümüyle gizleyen modeller yerine kendilerine en yakışan modeli özel dikim olarak hazırlatmak talebiyle bizimle buluşuyorlar:)
Gelin adayının yaşı, hayali, düğün mekanı gibi detayların yanı sıra özgün ve kişiye özel tasarımlar en doğru sonuca ulaştıran detaylar. Hazır modeller içinden kendilerine en uygun modelleri belirleme konusunda da white and white tüyoları devrede:) Veee işleme, dantel, çiçek detayları ya da aksesuar konusu da yine birlikte araştırdığımız ayrıntılar...

Bu vesileyle kesimlerini, kumaşlarını, detaylarını özetle tasarımlarını özgün bulduğumuz  gelinlik modellerini de sizlerle paylaşalım;Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme