White and White Modaevi

18 Ekim 2012 Perşembe

2013 moda trendleri

2013 Moda trendlerine dair ünlü modacıların defilelerinden de seçtiğimiz imajlarla white and white tüyolarına devam ediyoruz. White and White gelinlik modellerine ve gece elbisesi modellerine de ilham kaynağı olan modellerle gözlemlerimiz şöyle;

                                       

                    


Siyah renk gece elbisesi modellerinde sıkça karşımıza çıkacak. Özellikle dantel, deri ve zımba detaylar modellere daha modern bir hava katıyor. Belde ince kemerler, pliseler, gömlek yakalarının boyunda sımsıkı kapanmasına alışın:)


Volanlar 2013 modasında gelinlik modellerinde de , gece elbiselerinde de hatta günlük kıyafetlerde yerini sağlamlaştırıyor. Belde kullanılan volenin kalçayı örten hali sizi daha ince gösterebilir. Omuz, yaka , kollar , etekler evet evet volan her yerde:)


Pembe ve zarif leopar desenlerini de 2013 modasında görüyoruz. Straplez modeller 50'li yıllara gönderme yapıyır. "A" etekler, elbiselerde cepler pek moda!


Seni seviyoruz vintage! Vintage etkisi moda dünyasındaki hakimiyetine 2013'de de devam edecek demiştik. 2013 gelinlik modellerinde de 50'lı ve 60'lı yıllar ağırlıklı olmak üzere vintage modeller ağırlığını hissettiriyor. Bele sımsıkı oturan modeller kabarık eteklerle, kısa eteklerle ve balık eteklerle tamamlanıyor. Yine 2013 gelinlik modellerinde belde ince ve zarif kemerler tercih sebebi... 


Modern ve geometrik kesimler , siyah-beyaz-krem kontraslığı, 2013'de sevdiğimiz eğilimlerden:) 


Veee turuncu! 2013 modasının en belirleyici renklerinden enerjik ve sıcak turuncuya sık sık rastlıyoruz. Kentli insanın baktıkça iyi ve enerjik hissedeceği turuncu kıyafetleri bizde destekliyoruz.)


Deri tahmin edemeyeceğiniz parçalara bürünerek çok şık detaylarda hayat buluyor. 


2013 baharında pudra tonları ve şifonlar bahar çiçeklerinin tozlarıyla birlikte her yerde uçuşacak... Kesimler çok modern , şifon çok kadınsı!


Siyahın modası geçmiyor :) Etek ve pantolon boyları bileğin üstünde bitecek...


Tül+Dantel+ Kabarık etekler yine 50'lı yılların zarif kadınlarını anımsatacak. Zaman tünelinde bir yolculuk!


Mini elbiseler yine ve yeniden pek moda. Etekler gittikçe kısalıyor. 2013 gelinlik modellerinde de sık sık göreceğimiz kısa modeller için formda olmak gerek:)


Balık etekler ve gizemli deniz kızları geri döndü. Şarap rengi, turuncu ya da krem tonlarında  balık etekli bir gece elbisesi size sofistike bir hava katabilir.


Üstte bol ve rahat kesimler eteklerde de tek bacak yırtmaçlar hem gizemli hem de modern bir etki yaratacak. 


Farklı kumaş desenleri ve spor kesimleri de 2013'de görüyor ve evet seviyoruz:)


Mini elbiseler 2013 baharında yumuşak kumaşlar ve soft renklerle bütünleşecek.


Kırmızı 2013'de yine baskınlığını koruyacak. Kırmızının her tonu özellikle mercan neon etkisiyle akılları baştan alacak gibi görünüyor:)Modern baskılara devam! Hem kesimler de hem de baskılarda modern etkiler özellikle gençlerin takibinde:)


Derin dekoltelere hazır olun! Vintage modeller dekoltelerle farklı bir yorum kazanıyor...

Ve ipucu niteliğindeki diğer modellerimiz ile 2013 modası;Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme