White and White Modaevi

3 Ağustos 2012 Cuma

"White and White" öyküsü

MUCİZELERE İNANAN BİR ÖYKÜ

“White and White“ öyküsü 10 yıl önce düşlerinize dokunma heyecanıyla başladı… Düşlerinizdeki gelinlik , gece elbisesi ve tüm konsept kostümleri hayata geçirmek esin kaynağımızdı ve heyecan verici tüm haute couture tasarımlar esin kaynaklarında hayat bulurlar.

Sizler ile buluşmamış, yüzlerinizdeki ışıklı gülümsemelerle tanışmamış olsaydık White and White düşleri yaşatamazdık. Çünkü her fikir ve her yaratım süreci heyecanını yaşatacak ilham kaynaklarıyla karşılaştığında hayat bulur.

Size özel gelinlik, gece elbisesi ve tüm konsept kostüm tasarımlarımızı “haute couture “yapan unsurlar sadece doğru  malzeme, yüksek kalitede dikiş ve vücut ölçülerinize uygunluk olarak tarif edilemez…

Bu sürecin başlangıcında “White and White” ekibi olarak önce sizin öykünüzü dinleriz. Biliyoruz ki özel zamanlarınız için hayal ettiğiniz haute couture tasarımlar öncelikle kişiliğinizle ve ruhunuzla uyuşmalıdır. Sizi bütünleyecek ve ışıl ışıl parlamanızı sağlayacak tasarımlar özel yaklaşımları ve her detayın titizlikle ele alınmasını hak eder. Bize ulaşmanızı sağlayan tüm yollar işimize bu hassasiyet ve özenle yaklaşmamızdan kaynaklanır. “White and White “ esin perileri bu yollar sayesinde bizlerle buluşmaktadır. Esin perileri an be an bize emin olduğumuz bir gerçeği mucizelerle anlatırlar, bu “hiçbir şeyin tesadüf olmadığı”dır.

Sizlerle tanışmak ve öykünüzü anlatan konsept giysilerinizi birlikte yaratmak heyecanı başlangıç noktamız olmaya devam ediyor.

Esin perilerimize “şimdi“ hoş geldiniz diyoruz…

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder